Maksimalno: 2 sata po sesiji prema raspoloživosti mentora

• Preko 7 milijuna ljudi se javlja na test svake godine
  • 5 godina valjanosti
  • Minimalni potreban rezultat je 260
  • Više od 90 zemalja trenutno prihvaća GRE

Graduate Record Examination analizira vještine spremnosti za diplomski studij i akademsku stručnost. Strana sveučilišta uzimaju u obzir GRE rezultate kada uspoređuju kandidate za upis. GRE rezultati su obvezni za neke tečajeve, kao što su poslovni tečajevi. Razmjerna težina razlikuje se ovisno o sveučilištu i polju. Za prijavu na vrhunska sveučilišta i tečajeve potreban je dobar GRE rezultat.

Što je diplomski ispit?

O GRE

Test pomaže u procjeni kalibra kandidata za napredni studij. Diplomske škole u različitim zemljama koriste GRE rezultat za odabir kandidata. Studenti koji se prijavljuju na ova sveučilišta moraju predati svoje GRE rezultate uz prijavu.

Svaki će učenik dobiti jedinstveni set pitanja. Maksimalni rezultat za GRE je 340. Međutim, GRE rezultat nije jedini kriterij koji određuje kandidatov prijem na sveučilište. Test je samo jedan od faktora koji se uzima u obzir.

Pripremni i tečajevi za GRE

Ako planirate studirati u inozemstvu, morate polagati GRE ispit, najprihvaćeniji test ocjenjivanja za upis na diplomske studije. Dobar rezultat na GRE ispitu može vam dati više mogućnosti za upis na željena sveučilišta i poboljšati vaše šanse za dobivanje stipendija na temelju uspjeha.

Y-Axis pruža obuku za GRE koja kombinira obuku u razredu i druge opcije učenja koje odgovaraju užurbanom životnom stilu.

Naši GRE satovi održavaju se u centrima za treniranje u Ahmedabadu, Bangaloreu, Coimbatoreu, Delhiju, Hyderabadu, Mumbaiju i Puneu.

Y-os pruža najbolje GRE treniranje u Indiji.
Prijava diplomskog ispita

Korak 1: Registrirajte se za GRE na web stranici Educational Testing Service.

Korak 2: Kreirajte svoj račun za prijavu s korisničkim imenom i lozinkom.

Korak 3: Ispunite sve potrebne podatke.

Korak 4: Rezervirajte termin za datum i vrijeme GRE ispita.

Korak 5: Provjerite sve detalje jednom.

Korak 6: Platite pristojbe za GRE registraciju.

Korak 7: Kliknite na gumb Registriraj/Primijeni.

Korak 8: Potvrda će biti poslana na vaš registrirani broj mobitela.

Analizirajte argument
30 minuta po zadatku 30 minuta po sekciji 35 minuta po sekciji
Rezultat: 0 do 6 u koracima od 0.5 bodova Rezultat: 130 do 170 u koracima od 1 bodova Rezultat: 130 do 170 u koracima od 1 bodova

GRE probni test

GRE lažni testovi koriste se za testiranje vaše spremnosti za GRE ispit. Vježbajte GRE probne testove da postignete visoku ocjenu na ispitu. Probni test možete polagati koliko god puta želite. Lažni test sličan je GRE ispitu koji se sastoji od tri dijela: analitičko pisanje, verbalno zaključivanje i kvantitativno razmišljanje.

Lažni testovi omogućuju vam postizanje savršenstva u svakom dijelu. Vježbanje po sekcijama je najvažnije jer sveučilišta uzimaju u obzir rezultat sekcije, a ne GRE rezultat.

Prilikom polaganja testa prvo se provodi dio analitičkog pisanja, a preostala 2 dijela možete odabrati prema svom prioritetu. Ukupno trajanje ispita je 3 sata 45 minuta. Ispit se sastoji od ukupno 6 različitih dijelova. Nakon što završite 3. odjeljak, možete uzeti 10 minuta pauze.

Y-Axis vam pomaže vježbati GRE lažne testove. Posjetite web mjesto za treniranje Y-Axis i isticajte se u svojoj GRE pripremi.

Kako pripremiti GRE

• Planirajte raspored tako da pokrijete sve teme.